0 ₴ Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів

Кава з молоком, створюємо ідеальну чашку

Кава є одним з найпопулярніших напоїв в Україні, споживання кави зростає з кожним роком. Європейці люблять міцний чистий еспресо, а ось американці вважають за краще вживати цей напій з молоком. Українці на відміну від інших національностей люблять каву як в чистому класичному вигляді - еспресо, американо, так і з молоком. Використання паперових стаканів з кришками для подачі цих гарячих напоїв вже стало класикою, завдяки компанії Старбакс, яка з 1987 року, використовує тільки паперові склянки. Популярні паперові стакани також і в Україні, оскільки вони екологічні, легко піддаються утилізації, а також зберігають смачну каву гарячою або холодною (в залежності від уподобань) довгий час.

Асортимент молочної кави досить великий, в цій статті ми спробуємо розібратися в основних особливостях кожного з них:

Еспрессо маккіато

Незважаючи на популяризацію Starbucks терміна Macchiato як фірмове найменування, це дуже простий напій, позбавлений ароматизованої карамелі і шоколадної обробки, краще підходить для морозива. Це просто еспресо з шаром спіненого молока.

 

Эспрессо Маккиато

Еспрессо Кон Панна

Порція еспресо зі збитими вершками.

Эспрессо Кон Панна

Кава Бреве

Еспрессо з молоком і збитими вершками, для любителів неміцної кави зі збитими вершками.

Кофе Бреве

Капуччино

Капучино, назване на честь його подібності за кольором з шатами ченців-капуцинів, являє собою просто еспресо з приготованим на парі молоком, не обов'язково капучіно повинен бути з пінкою.

Капуччино

Кава Латте

Це дуже популярний напій в Америці, ймовірно, через його солодкий, м'який смак. Одна порція еспрессо змішується з 180-240 мл теплого молока, потім покривається піною за бажанням. Без піни напій офіційно відомий під назвою Флейт Вайт. Якщо ви віддаєте перевагу більш міцному варіанту, збільште кількість порцій еспресо.

Кофе Латте

Ароматизовані еспресо напої

Це, по суті, ті ж напої, що і вище, з додаванням ароматизованих сиропів для кави десь в цьому процесі. Наприклад, Café Mocha - просто латте з шоколадним сиропом, доданим з пропареним молоком.

Ароматизированные эспрессо напитки

Холодна кава (Iced Coffee)

Подібно Сесхакуту і Йеті, ідеальний кава з льодом дуже невловима. Кава з кубиками льоду робить смак кави водянистим, тому, для основи візьміть міцну каву, наприклад подвійний еспресо, бажано темного обсмаження. У холодну каву додають цукор або спеції такі як кардамон перед охолодженням, таким чином вони розчиняються повністю. Після цього ви можете додати лід, але найкраще охолоджувати в холодильнику кілька годин або навіть ніч, щоб лід не танув так швидко.

Після того, як кава охолоджена, її змішую з цілим молоком або, ще краще, наполовину з вершками, щоб проявився смак. Улюблені сиропи, такі як шоколадний сироп для крижаного мокко, тепер можна додати і подавати.

 

Холодный кофе (Iced Coffee)

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
28 + ? = 32