0 ₴ Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів

Топпінг для морозива

Топінги для морозива дозволяють створювати безмежне поєднання смаків, які дозволяють розкрити свій характер і переваги, створюючи настрій і справжнє задоволення.

Шукайте задоволення? Широкий вибір топінгів, дозволяє вам виділитися з натовпу.

Топпінг "Карамель"

Любов до карамельного смаку відрізняє людину, у якої багато друзів, люблячу спілкування і зустрічі з новими людьми. В принципі, любителі карамелі знають, як створити приємну атмосферу навколо.

Топпінг "Горіх"

Вибір начинки зі смаком горіха, як доповнення до морозива зазвичай відрізняє людину, яка добре працює під тиском, стрессостійка, і завжди намагається закінчити все, що вона для себе встановила. Крім того, стресостійкі люди також завжди хочуть відчувати щось нове, подорожуючи, зустрічатися з незнайомими людьми і втілювати свої мрії в реальність.

Хрусткий мигдаль також можна використовувати для прикраси морозива. І горіховий топінг і мигдаль відмінно поєднуються з м'якістю ванільного морозива.

Топінги серії фруктових смаків

Вибір фруктів в якості начинки для морозива показує усвідомлення важливості балансу в житті, одним з яких є бажання залишатися у формі, як розумово, так і фізично. В цілому, шукачі задоволення, які люблять фрукти, виявляють гостинність до оточуючих їх людей.

І звичайно майже кожен десерт можна і потрібно прикрасити збитими вершками.

Збиті вершки, як пряжене морозиво, означають потребу в досконалості. В результаті серед любителів збитих вершків багато перфекціоністів. Більш того, ентузіасти збитих вершків зазвичай вибирають те, що їм подобається, і не хочуть пробувати нові речі.

У нашому інтернет-магазині Glora Cups ви знайдете все для створення ідеального морозива - пластикові та паперові одноразові стакани з кришками і без, мішалки, топпинги всіляких смаків, збиті вершки, і навіть какао.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
18 + ? = 25