0 ₴ Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів

Одноразові пластикові стакани для вечірки: вибираємо розмір

Вечірки. День народження. Новосілля. «Це сезон весняних і літніх вечірок. Незалежно від типу вечірки, в них є чимало роботи: планування, запрошення, шопінг, підготовка, проведення, прибирання і деяку кількість стресу в відношенні того, коли і хто буде приходити.

Вибираємо одноразові пластикові стакани для вечірки, розмір чашки має значення! І чим менше, тим краще! (в кінці кінців!)

Вечірки. День народження. Новосілля. «Це сезон весняних і літніх вечірок. Незалежно від типу вечірки, в них є чимало роботи: планування, запрошення, шопінг, підготовка, проведення, прибирання і деяка кількість стресу в відношенні того, коли і хто буде приходити. Ніхто не планує вечірку і думає: «Я хочу, щоб це було жахливо». Але серед усіх питань «Може хтось не зможе знайти адресу?» І «Хм, я випадково забув Запросити цю людину", може бути важко відстежити деталі. Ось невелика, легко упускаєма деталь, яку ми насправді знайшли ключовий для проведення гладкої і елегантної вечірки: РОЗМІР ОДНОРАЗОВИХ склянок!

Якщо це не Великдень або запрошення друзів на вишукані звані обіди (і в цьому випадку ми з нетерпінням очікуємо вашого запрошення), швидше за все, більшість ваших деталей обертаються навколо напоїв і кількох варіантів закусок для фуршету. Для того, щоб напої споживалися, у вас повинні бути склянки! І ваше рішення про те, які одноразові стакани використовувати, змінить світ. Ось що вам потрібно мати на увазі.

Очевидно, що коли ви можете, ви використовуєте ваш посуд. Але тим не менш, в одноразових паперових склянках або пластикових стаканах для вечірки є явна необхідність - ми назвою це «стиль міського життя»; Ось аргументи. Як тільки ми долаємо певну кількість гостей - це число, що дорівнює приблизно 8, нам просто необхідно мати більше посуду, крім того, якщо ви подаєте кілька видів напоїв, вам потрібно мати зміну стаканчиках, тому в кінцевому підсумку, вас може врятувати тільки шафа наповнена до країв кришталем.

Маленькі стаканчики! Допоможіть своїм гостям визначити кількість порцій коктейлю.

Ми припускаємо, що ви зробили смачний коктейль у великому глечику. Ми надали вам кілька ідей в нашому блозі. І можливо, у вас є час, щоб змішувати поодинокі порції коктейлів прямо під час вечірки.

Ось що неминуче станеться. Ваші гості побачать глечик, повний смачного напою. Вони візьмуть першу доступну чашку, яку вони можуть знайти. Потім вони будуть продовжувати наливати. до. . країв. Гості не знають, що більшість коктейлів - це всього лише 90 мл в 1 порції, і вони безумовно не знають, скільки мл міститься в чашці. Навіть ми знаючи, про розміри паперових склянок все, іноді потрапляємо в глухий кут. Незважаючи на це, останнє, що ви хочете, щоб гість на вашій вечірці робив, - це математичні розрахунки математики. Подумайте про це, може бути, останнє, що ви хочете на вечірці, це гість, який випив 3 або 4 мартіні, коли вони думають, що п'ють тільки один.

Вибирайте стаканчики для коктейлів правильного розміру. Вони автоматично скажуть вашим гостям, який розмір порції.

Правильний розмір одноразових стаканчиків допоможе вам!

У той час як для гостей корисно зрозуміти, скільки споживати (так, це поведінковий економічний принцип), це також корисно для вас. Обслуговування коктейлів на вашій вечірці - вірний спосіб зробити вашу вечірку унікальною. Але ви отримаєте тільки бажаний ефект, якщо ви плануєте відповідно. І тут розмір одноразового посуду повинен бути фактором в ваших планах.

Повернемося до стандартного боку гістя. Ви очікуєте 20 осіб на вашому боці. Ви робите 50 порцій вашого улюбленого коктейлю тільки для того, щоб бути в безпеці. Але тоді якщо у вас є склянки на 270 мл швидко 7 ваших гостей споживають весь ваш коктейль.

Правильний розмір чашки допомагає контролювати споживання і гарантує, що ваш дорогоцінний коктейль принесе задоволення всім.

То який розмір одноразових пластикових склянок вибрати для вечірки?

Якщо ви подаєте коктейль в стаканчиках, вам необхідні склянки на 175 мл. Вони будуть виглядати маленькими, і вони такими і є.

Якщо ви подаєте коктейлі безалкогольні, ви використовуйте склянки на 250-300 мл. Нам подобаються коротші, більш широкі, тому що вони схожі на з аналог зі скла.

Якщо ви подаєте коктейлі, увінчані содовою, ми рекомендуємо пластикові стакани 300 мл. Якщо ви подаєте розливне пиво, то соло-стаканчики об'ємом 500 мл можуть бути використані в залежності від ситуації. Якщо у вас є можливість придбати кольорові склянки - купуйте їх, вони дорожче, але і красивіше. Гарячі напої такі як липовий чай, кава з молоком, вершками і тд, краще подавати в паперових стаканах, оскільки вони захистять ваших гостей від опіків.

Подавайте коктейлі на вечірці в прозорих пластикових стаканчиках, і ви просто додасте витонченої елегантності до святкової атмосфери.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
35 + ? = 40