0 ₴ Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів

Бамбукові стаканчики

Бамбукові стаканчики вже у продажу!

Пропонуємо увазі наших покупців новинку в продукції, яку ми реалізуємо. Бамбукові стаканчики, що викликали серйозний бум на ринку одноразового посуду. Дізнатися трохи більше про стаканчиках з бамбука можна з тексту нижче, і повірте - ви здивуєтеся!

Еко-стаканчики з бамбука

З появою одноразового посуду разом з комфортом і зручністю для споживачів, з'явилися і гори пластикового сміття. Екологи в паніці, адже мінімальний час розпаду пластику, навіть самого тонкого становить близько 100 років. Дуже до речі, став винахід паперових стаканчиків, проте спеціальне покриття не дозволяє картону, з якого вони виробляються, розпадатися так швидко як планувалося. Екологічно свідомі винахідники вже давно звернули увагу на цю проблему, і як варіант, ринку одноразового посуду була запропонована альтернатива - бамбукові стаканчики.

Бамбукові склянки позиціонують себе як екологічно чистий варіант посуду. Вони зроблені з швидко відновлюваної сировини та можуть утилізуватися, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Склянки виготовляють з альтернативного матеріалу паперу, а саме - "бамбукового волокна".

Бамбук, що лежить в основі даного матеріалу, являє собою досить поширену і стійку культуру. Вона прекрасно адаптується до навколишнього середовища і може вирощуватися абсолютно без застосування будь-яких хімічних засобів. Принадність бамбукових стебел в тому, що вони відносно швидко відростають, одного разу зрізавши рослину не потрібно її садити наново, варто лише трішки почекати і можна збирати урожай знову і знову. Бамбук дуже міцний і як будь-яка рослина прекрасно розкладається, перетворюючись в компост.

Бамбукові чашки доброзичливі до навколишнього середовища і незамінні для екологічно свідомих любителів кави на винос. Гарне оформлення, легкість і міцність, притаманна цьому матеріалу, робить їх популярним атрибутом для багатьох мобільних кав'ярень, мереж фастфудів, літніх кафе і просто там, де потрібно пригощати гостей гарячою кавою або освіжаючим мохіто. Склянки мають ненав'язливе однотонне забарвлення, витримують температуру напою до 90⁰ С, не протікають, а також можуть бути оснащені кришками як звичайні паперові склянки.

Головні переваги бамбукових стаканчиків - це:

  • Екологічність

Швидка їжа стала повсякденною необхідністю для більшості, і гори сміття від одноразового посуду вже змусили уряд багатьох країн замислитись про заборону пластика. Бамбук є швидко поновлюваних ресурсом, а кавова чашка з нього практична, також як і паперовий одноразовий стаканчик. Фахівці стверджують, що період відновлення бамбукової порослі відбувається набагато швидше, ніж зростання дерева для виготовлення паперу.

  • Безпека для організму людини

Матеріали використовувані для виробництва стаканчика не тільки органічні, вони досить надійні і міцні щоб зберігати рідину високих температур, не виділяючи при цьому шкідливих речовин. Кава в такому посуді довго залишається гарячою ароматною і смачною.

  • Приємний зовнішній вигляд

Завдяки стійким чорнилам, що використовуються для оформлення такого посуду і фантазії дизайнерів, бамбукові стаканчики можуть стати чудовою прикрасою вітрини кав'ярні, унікальним подарунком і просто чудовим яскравим позитивним аксесуаром, дивлячись на який, споживач буде отримувати заряд позитиву. Крім того, вони можуть стати відмінним рекламним майданчиком для багатьох постачальників кави і не тільки.

  • Наявність аксесуарів

Продукт незамінний для мандрівників і любителів випити гарячий напій на ходу. Безпечна для здоров'я кришка надійно і щільно закривається з боків, запобігаючи витіканню рідини, а насадка забезпечує додатковий захист від проливання.

Склянки з бамбукового волокна досить перспективні і дозволять без шкоди любителям кави на ходу, берегти навколишнє середовище, значно скорочуючи використання паперу в виробництві одноразового посуду, яка утилізується тоннами. Це ідеальний подарунок для гастрономічних компаній, які цінують природу і піклуються про свою репутацію.


Дізнатися більше про бамбукові стаканчики можна у менеджерів - обравши один з номерів в контактах.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
39 + ? = 48
Рекомендовані товари