0 ₴ Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів

Інтригуючий анонс про блістерну упаковку

Важко уявити життя сучасних людей без використання пластику, в тому числі й блістерної упаковки. Вони оволоділи світом і проникли практично скрізь, незалежно від сфери діяльності.

Про упаковку

Виготовлення блістерної продукції здійснюється з ПЕТ (поліетилену) і ПС (полістиролу). Завдяки цьому вдається домогтися цілковитої прозорості харчової упаковки, що дає можливість вигідно рекламувати товар з усіх боків. Одноразову упаковку використовують не тільки для продуктів харчування, але також і для інших товарів.

Чим зручне використання блістерної упаковки?

Блістерна упаковка активно використовується для укладання кондитерських виробів, тортів, тістечок, печива, салатів, соусів, джему, меду, фруктів, овочів і морепродуктів. Її можна розділити на такі види:

- нероз'ємні контейнери (черепашка - назва в народі);

- контейнери з кришкою;

- контейнери під запаювання.

Як правило, використовувати блістерну упаковку часто вигідніше, зручніше і дешевше, ніж багаторазовий посуд. Широкий асортимент і різноманітність форм та обсягів блістерної харчової упаковки допомагає значно розширити сферу їх використання і застосування.

Зручність використання блістеру складається і в тому, що він має відмінні бар'єрні властивості, які здатні витримувати температуру до 130 С. (вироби з полістиролу не піддавати нагріванню понад +60). Ця якість дозволяє підігрівати їжу в мікрохвильовій печі прямо в упаковці, що значно зручніше і швидше.

Блістер - вважається одним з найбільш затребуваних і універсальних упаковок, які завжди займають лідируючі позиції та застосовуються в більшості галузей діяльності.

Де використовують блістерну упаковку

Практично кожен ресторан або кафе громадського харчування, величезні супермаркети та мегамаркети, а також невеликі магазини мають власне виробництво і пропонують до продажу різноманітні готові страви й салати. Для фасування використовують різні види упаковок, відповідно до необхідності. Це можуть бути прозорі коробки, різноманітних форм і обсягів, іноді для салатів використовують кольорові пластикові салатниці. Така упаковка дозволяє зберегти їжу від обвітрювання, підвищеної вологості, втрати аромату і смакових якостей, попадання стороннього пилу і бактерій, а також змішування запахів. Зазвичай на кришку наносять інформацію про склад продуктів, дату виготовлення і термін до якого потрібно вжити продукцію, а також умови зберігання.

Особливою популярністю блістер користується в кафе і ресторанах, де пропонують їжу на винос або з доставкою додому. У відповідних контейнерах і салатницях їжа потрапляє до свого замовника в презентабельному вигляді, що сприяє пробудженню апетиту і підвищенню гормону радості. Гарним доповненням буде блістерна соусниця, в якій буде заправка для салату, варення або джем для десерту (наприклад панна кота), або соєвий соус і васабі для суші.

На таку тару можна приклеїти свій логотип закладу, що дасть можливість більшій впізнаваності та запам'ятовуванні. Такий маркетинговий хід, згодом принесе прибуток бізнесу.

Останнім часом все частіше люди дотримуються правильного харчування. На превеликий жаль, багато хто не може зрозуміти, з чого варто взяти старт і увійти в це русло. Тому багато хто починає свій шлях з замовлення і правильного розрахунку здорової їжі. У цьому їм допомагають відповідні компанії, які доставляють готові страви прямо додому. Вся їжа розфасована в невеликі контейнери, які дуже зручно брати з собою в дорогу або на роботу.

Також блістер незамінний і в домашньому побуті. У ньому зручно заморожувати різні фрукти та овочі, а також брати готову їжу з собою на роботу. Для прогулянок на природі, пікніків або дачних посиденьок така тара стане незамінним помічником, і підійде для салатів з овочів зі свого городу. У ній практично зберігати ягоди, мед, молочні та кисломолочні продукти, а також напівфабрикати. Герметичність упаковки дозволить зберегти продукти і їх свіжість протягом більш тривалого часу.

Трохи історії про створення блістерної упаковки

Основоположником і «батьком» блістерної упаковки став син звичайних американських фермерів -Ерл Таппер. Будучи ще підлітком, він спостерігав за важкою роботою батьків і всіляко хотів полегшити їм життя. Таппер винаходив машину для обскубування курей, човен на риб'ячій тязі і багато іншого. Але, на жаль його розробки не мали успіху, і їх ніхто не купував. Всі тільки сміялися над юним винахідником.

Після закінчення школи Ерл поїхав в пошуках роботи в Массачусетс, де через кілька років став засновником фірми Tupper Tree Doctors. Але незабаром компанія збанкрутувала, і чоловік був змушений шукати нову роботу. Він влаштувався працювати в компанію «DuPoint» з виробництва пластику. Через всього лише рік дізнався про пластик стільки, що багато людей не можуть вивчити й за десятиліття. Через деякий час Таппер заснував свою компанію «Tupper Plastik», яка була підрядним підприємством для «DuPoint».

Ось тут його фантазія і навички в роботі з пластиком і поліетиленом стали незамінні. Таппер методом проб і помилок винайшов прозорий поліетиленовий контейнер з герметичною кришкою, і назвав його «Wonderbowl» (Чудова чаша). Спочатку пластиковий контейнер не користувався особливим успіхом. Рішенням для реклами та збільшення продажів стало «сарафанне радіо». Після такого маркетингового ходу рейтинги продажів злетіли до самих вершин.

Сьогодні пластикова упаковка виготовляється із застосуванням тільки високоякісної сировини. Вона не завдає шкоди людському здоров'ю, навколишньому середовищу і є абсолютно безпечною для зберігання харчових продуктів. Стінки упаковки роблять досить щільними, щоб під час транспортування уникнути відколів, розтріскування, деформацій і зберегти їжу в її первозданному вигляді. Розміри, форми й конфігурації настільки різноманітні, що можуть з легкістю підійти під будь-яку розстановку під час транспортування і зберігання.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар