0 ₴ Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів

Еко посуд з кукурудзяного крохмалю

Екопосуд — це запорука безпеки й екологічності. Адже, збереження навколишнього середовища, один з найважливіших і гострих проблем для сучасного світу.

Ця доля не минула й посуд. Основним і найважливішим питанням стало її виробництво. Адже ресурси нафти спустошені, а це основна сировина з якої виготовляють пластиковий посуд, а процес утилізації досить-таки трудомісткий, і деколи вимагає виробничих площ, для його перероблення. І ще один дуже важливий фактор - це безпека під час застосування еко посуду при контакті з холодною і гарячою продукцією.

Виходячи з величезної сучасної проблеми, розробники прийшли до висновку, що необхідно рятувати навколишній світ і створили посуд з кукурудзяного крохмалю. Однією з найуспішніших компаній виробників стала ТМ «Amelon».

Екологічний посуд Amelon зроблений на основі природного матеріалу, що в нинішній час, має дуже велике значення і стане прекрасною альтернативою посуду з пластику.

Як виробляють одноразовий посуд з крохмалю кукурудзи

Технологію з виготовлення біопосуду, за основу якої застосовувалися рослини, використовували давно. Але, останнім часом вона зробила вагомий стрибок, і отримала величезні масштаби для свого розвитку. Адже ринок екологічного посуду все більше розширюється і вимагає впроваджень нових технологій і матеріалів. Одною із сировин для виробництва, став кукурудзяний крохмаль.

Одноразовий посуд, отриманий з крохмалю кукурудзи має найвищі технічні характеристики, які можна обумовити відсутністю шкідливих речовин, і простою утилізацією.

Одноразовий посуд з кукурудзяного крохмалю виготовляють шляхом формування. І ця робота складається з декількох етапів:

 • Всі компоненти, що входять до майбутній виріб, змішують на спеціальному обладнанні. Речовини (безпечні), які служать помічниками, поступово втручаються до основного компоненту (крохмаль), і змішують за допомогою різних швидкісних режимів, протягом певного періоду. Під час процесу змішування виходить еластична і рідка консистенція.
 • Після процесу перемішування, отримана маса відправляється в екструдер (машина, яка надає пластичність і форму майбутньому виробу, за допомогою видавлювання), для отримання листів потрібної товщини.
 • Отримані листи з кукурудзяного крохмалю піддаються двом видам формування: вакуумний, і термо.
 • Після форміровки й процесу штампування, роблять підсумковий огляд і обрізають нерівні краї.
 • На завершальному етапі виробництва, одноразовому посуду з кукурудзяного крохмалю проводять дезінфекцію променями ультрафіолету.
 • Кінцевий етап виробництва завершує - упаковка виробів і її відвантаження.

Переваги одноразового посуду з кукурудзи

Крохмаль з кукурудзи - це абсолютно натуральний продукт, отриманий з рослинної сировини. Він служить основою для полімерної плівки, з якої виготовляють одноразовий посуд. У сировину вводять добавки рослинного походження, які надають виробу міцність і еластичність. Зовні, кукурудзяний посуд схожий з пластиком, але на дотик приємніший. Натуральний бежевий відтінок, підкреслює натуральне походження вироби.

Найголовнішою перевагою - виступає короткий період розпаду, який займає в середньому 6 місяців. Також такий матеріал не вимагає переробки, що значно спрощує процес утилізації. Крім цих факторів, одноразовий посуд з крохмалю має ще ряд переваг:

 • У такому посуді відсутній бісфенол і інші шкідливі речовини, які негативно впливають на здоров'я людини та навколишнє середовище;
 • Посуд з крохмалю стійкий до температурних перепадів. Може витримувати від -20С до + 120С (можливо використовувати навіть масло)
 • Такий посуд бездоганно підходить для заморозки або розігріву в мікрохвильовій печі;
 • Посуд з крохмалю кукурудзи краще підходить для зберігання їжі ніж пластиковий. Також, в ньому можна зберігати продукти більш тривалий час.
 • Посуд з кукурудзяного крохмалю ідеальний для різних рідин, бо він жиро- і водонепроникний.

Продукція представлена ​​в асортименті нашого інтернет-магазину GLORIA CUPS екологічна і безпечна.

Вся продукція сертифікована, і пройшла всі випробування і дослідження. У нас ви можете купити еко посуд з кукурудзяного крохмалю таких видів:

 • лотки (квадратні й прямокутні)
 • глибокі двосекційні лотки;
 • склянки (в тому числі й для холодних напоїв);
 • кришки (плоскі й кришка-купол);
 • столові прилади (ложки, вилки, ножі).

Де застосовують одноразовий посуд з кукурудзяного крохмалю

Одноразовий посуд із кукурудзяного крохмалю активно використовують кафе і ресторани, фаст-фуди та підприємства швидкого харчування.

Особливу популярність одноразовий екопосуд з крохмалю здобув у компаній, які спеціалізуються на доставці готової їжі, кейтерингу, обслуговування вендінгових автоматів, організації виїзних церемоній і фуршетів і т.п.

Такий одноразовий посуд активно застосовується в супермаркетах, ТЦ, магазинах, де його використовують для упаковки, заморозки, фасуванні, зберіганні п/ф і готової їжі.

Не менш популярне використання посуду з крохмалю і в домашньому побуті. Адже в ньому дуже зручно зберігати готову їжу, робити заморозку продуктів, брати собою в дорогу або на пікнік.

У будь-якому випадку одноразовий посуд з крохмалю зможе зміцнити вашу репутацію і популярність серед клієнтів. Адже в нинішній час, багато хто намагається використовувати тільки натуральну та екологічну продукцію

Де купити одноразовий посуд з кукурудзяного крохмалю

Одноразовий екопосуд з крохмалю кукурудзи, який не вимагає особливих умов для свого швидкого розкладання, і не має негативного впливу на навколишнє середовище і людське здоров'я, - це бездоганний вибір. Купити одноразовий посуд з кукурудзяного крохмалю варто рестораціям, кафе, фаст-фудам, службам доставки їжі, організаторам виїзних банкетів тощо., А також для особистого використання або відпочинку на природі.

Інтернет-магазин GLORIA CUPS готовий запропонувати посуд ТМ «Amelon», здатний біологічно руйнуватися. Він виготовлений ​​з якісної сировини та відповідає всім стандартам якості.

За уточненнями деталей або більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів за вказаними на сайті контактами й дуже бажано — в робочий час.

Купити одноразовий екопосуд з кукурудзяного крохмалю в Києві, можна з оперативною доставкою, як по столиці, так і замовити необхідну партію в будь-яке місто України - Дніпро, Запоріжжя, Харків, Львів, Ужгород та інше.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар