0 ₴ Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів

Паперові стакани або пластикові вибрати для пікніка?

Паперові стакани або пластикові вибрати для пікніка?

Можливо ви подумали, що ми будемо розглядати в цій статті питання утилізації одноразового посуду? Це не так. Як не дивно обидва види стаканчиків не є такими вже здатні біологічно руйнуватися на 100% як ми іноді думаємо.

Чи збираєтеся на пікнік і думаєте які одноразові стакани підійдуть? Якщо ви мама, зробіть свій вибір на користь паперових стаканів. У цій статті ми розповімо чому ми рекомендуємо брати з собою саме цей варіант стаканчиків.

Можливо ви подумали, що ми будемо розглядати в цій статті питання утилізації одноразового посуду? Це не так. Як не дивно обидва види стаканчиків не є такими вже здатні біологічно руйнуватися на 100% як ми іноді думаємо, в будь-якому випадку після пікніка забрати сміття з собою прийдеться :). Тоді про що ця стаття? І чому саме мамам потрібно вибирати паперові стакани?

Весь секрет криється в тому, що саме цей варіант дуже легко використовувати в якості дитячих виробів, вони набагато легше піддаються розфарбовування, приклеювання і іншим видам обробки для створення дуже красивих дитячих виробів всього за кілька хвилин. А також вони набагато менше ламаються в дитячих ручках, в той час як пластикові дуже часто дають бічні тріщини. Паперові стакани легше підписати маркером, щоб діти знали де чий стаканчик, таким чином ви зекономите, особливо якщо на пікніку багато дітей, так як діти постійно хочуть пити. Вони відмінно підходять для напоїв, морозива і навіть для салатів, так як більш стійкі. І як не дивно ця одноразовий посуд - відмінний матеріал для виробів.

Для того, щоб зробити красиву річ в польових умовах вам знадобиться зовсім небагато предметів, які найчастіше є в бардачку кожної машини. Все що вам потрібно мати під рукою, це скотч, ножиці, клей, набір кольорових маркерів або фломастерів. і в ідеалі 1-2 листи дитячої кольорового паперу, але якщо таку ви не возите в бардачку, підійде і обкладинка з будь-зошити, або навіть картонна упаковка з під з'їдених на пікніку продуктів.

Отже, ви на пікніку, все майже з'їдено, діти починають нудьгувати і бігати в пошуках пригод, а ви починаєте нервувати, як би ваше чадо не зламало руку або ногу в пошуках скарбів. І саме час дістати білосніжні паперові стаканчики і запросити дітей зробити маленьку красиву село:

Нам знадобляться:

Розмальовуємо наші будиночки - паперові стаканчики

Для даху використовуємо будь-який кольоровий папір або упаковку

Закріплюємо дахи будиночків за допомогою клею та скотчу.

Веселе село готове!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
15 + ? = 24
Рекомендовані товари