0 ₴ Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів

Сиропи для кави: З правила використання

Любите кавові коктейлі? Не знаєте, як створити свій власний? Ніколи не бійтеся: створювати коктейлі не так складно, як може здатися. Насправді, якщо ви почнете використовувати ретельно підібрані прості сиропи для кави, ми впевнені, у вас скоро буде меню, повне унікальних, і смачних напоїв.


Однак при використанні простих сиропів для кави є деякі поширені помилки, які роблять люди. Таким чином, для створення смачного кавового коктейлю необхідно дотримуватися деяких правил. Від вибору ваших смаків, до того, скільки сиропу використовувати, ось три основні речі, які ми розглянемо:


1. Смак


Коли справа доходить до сиропів, з їх допомогою можна створити всілякі смакові гами. Експериментуйте з квітковими ароматами, ароматами спецій, фруктовими сиропами, карамелевими та цукерковими смаками, щоб створити неповторний смак. Наприклад, яблучний сироп в поєднанні з медовим, дає відмінний смак для осінніх кавових коктейлів.
Звичайно, при створенні варіантів, можна не завжди вгадати гарне поєднання, тому перш ніж почати ми рекомендуємо ознайомитися з дегустаційними записками по кавових напоях, де представлені готові варіанти поєднань кави плюс сироп для кави. Вибирайте сироп, який підкреслить і доповнить аромати кави того чи іншого моносорти або кавової суміші, і це може привести до створення неймовірно смачного напою.
Пам'ятайте, що ароматизатор - це не єдине, що впливає на смак: спробуйте різні типи цукру в поєднанні з різними сиропами. Ясний, простий смак сиропу, ймовірно, влаштовує білий цукор. Але якщо ви хочете додати складність і відтінок меляси, спробуйте цукор-сирець (коричневий цукор) або один з його варіантів. Для додавання квіткового впливу використовуйте мед. І якщо ви дійсно хочете пригод, розплавте трохи цукерок у воді.


2. Консистенція, насиченість смаку


Якщо у вас вийшло створити дійсно смачний кавовий коктейль, обов'язково дотримуйтеся пропорцій кава-сироп-цукор при приготуванні в наступний раз. Особливо це важливо у відношенні цукру, оскільки він розчиняється нерівномірно і не завжди міра, певна на око, дасть той же смак, що і раніше.


3. Баланс


Знати, коли використовувати сиропи для кави може бути не так вже й складно, як знати, які аромати створювати, але це і не менш важливо. Дізнайтеся своїх клієнтів, як демографічних, так і приватних осіб. Якщо вони люблять особливо солодкі напої, то вибирайте сиропи, що підкреслюють солодкість і розкривають її багатогранні смакові відтінки. Якщо вони цього не роблять, будьте обережні, щоб не переборщити з сиропами.
Що стосується «занадто багато», в кінцевому підсумку баланс є ключовим. Особливо при створенні фірмових напоїв. Прості сиропи - це потужний спосіб влити аромат в напій і рідко потрібно більше, ніж 30 мл. Часто достатньо 15 мл. Не забудьте також врахувати загальний обсяг напою.
Хоча може бути важко почати створювати ароматні кавові коктейлі, з практикою це стане простіше. Вивчайте класичні рецепти коктейлів в певному напрямку і вчіться методом проб і помилок - незабаром у вас буде майже інстинктивне розуміння того, що буде працювати.

 
 

 
 
 
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари