0 Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів

Schogetten

Товари не знайдені

Німецький шоколад Schogetten (Шогеттен) - райська насолода насиченим смаком!

Шоколад Schogetten Шогеттен - це один з перших брендів шоколаду, який з'явився в Європі. Виробництво цього шоколаду почалося в 1857 році, і за весь час свого існування він вважався справжнім еталоном якості. При його виготовленні використовують тільки найкращі сорти какао, як і при виробництві не менш відомого німецького шоколаду Ritter Sport. Німецький шоколад Schogetten можна купити в Києві в інтернет-магазині stakanopt.com.ua.

Багато хто дивується, чому саме цей шоколад витримав перевірку часом. У чому оригінальність смаку шоколаду Шогеттен? Дійсно його рецептура є унікальною, традиційною. Для виготовлення молочного шоколаду Schogetten використовується натуральне якісне сухе молоко, що додає йому неповторний ніжний смак. Також виробник використовує різні харчові добавки, які роблять цей шоколад несхожим на ласощі від інших виробників. Кожна плитка упакована в фольгу для зручності його споживання.

Кращу ціну в Україні на німецький шоколад Шогеттен ви знайдете в нашому інтернет-магазині stakanopt.com.ua.

Види шоколаду Schogetten

Лінійка смаків шоколадних плиток Шогеттен представлена ​​15 різними видами. Виробник використовує різні добавки, наприклад, нугу, кокос, ягоди, горіхи, а також всілякі кремові начинки, тому кожен любитель солодощів зможе знайти шоколад на свій смак. Чорний, молочний та білий шоколад доповнюють палітру. Натуральний молочний шоколад з різними добавками безумовно є лідером продажів. Останнім часом, виробники додають найчастіше 3 різних натуральних продукту (наприклад фундук, Косово стружку і тд), які і створюють неповторний смак і шоколад отримує додаткову поживність.

Не останню роль відіграє і упаковка, особливо якщо ви плануєте купити шоколад оптом в Україні. Картонна упаковка плиток Шогеттен відмінно зберігає шоколад при транспортуванні, і при цьому є дуже привабливою і практичною.

Купити шоколад Schogetten за оптовими цінами в Києві, ви можете в нашому інтернет-магазині stakanopt.com.ua, а ми доставимо його в будь-який населений пункт України.

Переглянути всі