0 Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів

Комунарка

Сортувати по:
Какао-порошок КФ Комунарка 100 г
Какао-порошок КФ Комунарка 100 г
Ціна: 18,85 грн

Місія СВАТ «Комунарка» - приносити радість і задоволення людям, зберігаючи і примножуючи багаті традиції кондитерського мистецтва. Якість кондитерських виробів «Комунарка» - один з найважливіших показників і орієнтирів в роботі.

Якість кондитерських виробів під маркою «Комунарка» по достоїнству цінують не тільки в Білорусі, але і за її межами. Підприємство поставляє продукцію в Росію, США, Ізраїль, Грузію, Казахстан, Туркменістан, Монголію, Німеччину, Азербайджан, Канаду, Узбекистан, Болгарію, Литву, Латвію, Киргизстан, Україну, Молдову.

Пошук ідей для створення нових кондитерських виробів, вдосконалення технологій виробництва дозволяє СВАТ «Комунарка» постійно розвиватися, передбачити потреби ринку і задовольняти смаки найвибагливіших покупців.

Сьогодні СВАТ «Комунарка» - одне з найвідоміших підприємств - виробників солодощів, улюблене багатьма поколіннями.

При виробництві продукції використовується тільки натуральне, екологічно чиста сировина. Процес обробки какао-бобів здійснюється безпосередньо на підприємстві, що дозволяє домогтися особливо ретельного контролю якості продукції, що випускається. Саме тому СВАТ «Комунарка» довгі роки зберігає лідируюче положення на кондитерському ринку Білорусі.

Переглянути всі